szukaj
Aplikacja
Zaledwie w 60 sekund mamy możliwość skorzystania poprzez szybką rejestrację na rometrental.com, aplikację lub przy panelu stacji z możliwości i funkcji jakie daje bezobsługowy system wypożyczenia rowerów.

System jest przystosowany do dwóch platform: iOS i Android – czyli na większość smartfonów, które aktualnie są w sprzedaży na rynku.
Rejestracji można dokonać z dowolnego urządzenia mobilnego (komputer, tablet, telefon).

Dzięki rozbudowanemu modułowi z mapami, użytkownik może wyszukać najbliższą bezobsługową stację rowerów i zaplanować optymalną dla siebie trasę np. zwiedzaj miasto. Stację wypożyczalni obsługuje elektroniczny i bardzo łatwy w obsłudze, intuicyjny panel sterujący.
Doładuj konto w sposób prosty i wygodny. Do wyboru ma wszystkie formy płatności: przelew bankowy, przelew 24, kartę lub sms.

W każdej chwili użytkownik może sprawdzić aktualne saldo kwoty do wykorzystania, ilość przejechanych kilometrów, historię tras, dostępność rowerów w stacjach. Istnieje również możliwość zlokalizowania wolnego roweru i jego rezerwacji oraz miejsca parkingowego. W momencie zwrotu roweru przesyłany jest raport trasy, ilości przejechanych kilometrów, czas przejazdu.

Dodatkowo system daje możliwość pobrania bezpłatnej aplikacji, która pozwala korzystać z wszystkich funkcji systemu, czy zgłoszenia serwisu produktu za pomocą urządzenia mobilnego. Możliwość publikowania przez aplikację swojej aktywności na serwisach społecznościowych.